Reference

Garantuji původ recenzí, které jsou ověřeny a pocházejí pouze od klientů, kteří využili mé služby.

Výklady paní Zdenky jsou vždy skvělé, dokáže se nacitit na danou situaci a popsat věci jak se mají. Vše dává smysl. Díky jejím výkladům člověk pochopí kde je problém, který mnohdy nevidíme a je naveden správným směrem.
Moc děkuji 🙏 

Potřebovala jsem pomoct, zjistit proč se mi děje co se děje. Paní Zdenka mi výkladem karet otevřela oči. Trefila se do věci, o které jsem si myslela že mám uzavřenou. Po výkladu jsem si uvědomila, že chci aby byla uzavřená, ale není. Hrozně mi tím pomohla a já věřím, že u paní Zdeňky nejsem poprvé.

Paní Filipová má neuvěřitelný dar vcítit se do člověka a přesně vystihnout jeho nejmodernější pocity, které by nahlas nikdy neřekl.
Naprosto přesně popsala situaci, kterou si právě procházím a dodala mi sílu. 

Dobrý den, paní Filipová na mě působila velice mile, byť jsme spolu komunikovaly pouze po telefonu .

Velice milá a příjemná paní, od které výklad přesně seděl a dost mi pomohl v tom, co jsem potřebovala slyšet a v čem mi pomoci.
Rozhodně se na Vás v budoucnu opět obrátím.
Děkuji moc za výklad karet, který mi pomohl k lepšímu pohledu na danou situaci. Podle mě se paní Zdenka trefila a určitě její služby ještě využiji.  Oceňuji rychlost odpovědí, vše proběhlo hladce. Můžu všem vřele doporučit. 
 
Paní Zdenka dokázala sama přesně načíst mou situaci. Dala mi konkrétní odpovědi a pojmenovala podstatu problému. Dále je to už na mě, ale za tuto pomoc velmi děkuji.
 
Velice, opravdu velice děkuji za nahlédnutí do možného jádra problému mé duše. Jste krásná bytost, která mi momentálně pomohla otevřít v sobě oprávněný smutek ze situací, jež se mi pouze nezdály, ale byly a jsou kolem mě v lidech zrcadlících mé problémy a jakési „zaseknutí“. Přeji si být s Vámi i nadále v kontaktu a pracovat na uvíznutí mé duše v jakémsi emocionálním „časoprostoru“ jiných dob a postavení.
 
Rád bych Vám chtěl poděkovat za pomoc a ukázání cesty ze složité vztahové situace, ve které bych pravděpodobně stále tápal a bylo by to pro mě už jen skutečné trápení.
Ještě jednou vám srdečně děkuji, přeji vše dobré.
 
Líbí se mi styl výkladu karet Zdeničky, protože velmi originálním a jedinečným způsobem odhalila moje stinné stránky, které jsem ani vidět nechtěla. V rámci našeho společného hovoru to zrcadlení úplně lítalo a já se nestačila divit. Byla to smršť „aha momentů“, kdy jsem si uvědomovala o sobě víc a víc. Zdenka nenechala nit suchou, jak se říká. (smích) Avšak velmi jemným způsobem se na mě napojila a dokázala poukázat a poradit i prakticky, co mi na mojí cestě pomůže. Není to klasický výklad, protože Zdenka se na mě naladila a spíše za pomocí karet jsme hledaly co pro moji další transformaci je zapotřebí – na čem zamakat.
 
Děkuji za náš telefonát. Vystihla jste přesně to, co nebylo nikdy vyřčeno a co jsem potřebovala slyšet. Dala jste mi naději a nasměrovala mě tam, kam se mám vydat. Otevřela mi oči, že nejprve musím žít v lásce se sebou a až poté můžu lásku předávat dál. Bude to delší cesta, ale vím, že to za to stojí a že vše dobře dopadne. Děkuji.
 

Vřele doporučuji moc  příjemnou paní Zdeňku Filipovou. Dlouho  jsem přemýšlela  jestli  napsat  některé  kartářce. Ale paní  Zdeňka mě zaujala na první  okamžik 😊 Nepřemýšlela a spontálně hned napsala o otázku. Pani Zdenka jistě věděla  že jsem nedočkava a za pár  hodin  napsala  moc milá  slova a přesně vystihla danou situaci jako by věděla co prožívám  😊 Jistě se zase na Vás paní Zdenko obrátím. Přeji Vám jen to nejlepší.

 

Byl jsem velmi překvapen, zde se opravdu nejedná jen o samotný výklad, ale dá se říct o skutečnou terapii a možnou cestu, paní má skutečně dar, tak na mě působila a patří jí mé díky. 

 

Dobrý den, moc děkuji za úžasný výklad. Neuvěřitelně vše do sebe zapadá. Cítím, že mi i výklad otvírá oči, pomohl mi pochopit a rozhodnout se. P. Zdeňku vřele doporučuji. 🥰

 

V zoufalství, že nevím jakým směrem se mám dát jsem vyhledala, paní Zdeňku. Vyklad karet, který jsem si četla byl jakoby paní Zdeňka seděla v mé hlavě a četla mi myšlenky. Děkuji, určitě služby využiji i příště. 🫶

 

Uvědomila jsem si díky vám, že na sobě musím hodně zapracovat a potvrdili se mi mé pocity a dojmy. Jsem ráda, že jsem vás potkala a že jste mi pomohla v rozhodnutí jakou cestou se dát a na co si dát pozor. Člověk někdy potřebuje popostrčit správným směrem. Po naší konzultaci se cítím mnohem lépe, usmívám se a vím, že vše zvládnu.

 

Moc děkuji za výklad. Úplně vše sedí přesně do puntíku. Díky Vašemu výkladu jsem si uvědomila, že bych se opravdu měla začít věnovat sama sobě a stát si za svým. Jste moc milá a rozhodně jsem si od Vás karty nenechala vyložit naposledy. Mějte se krásně 🙂

ráda bych Vám poděkovala za výklad. A za příjemné  a milé jednani. Nemám zatim příliš s timto zkušenosti. A přála bych si aby to co jste napsala vyšlo. Věřím, že se na Vás ještě v budoucnu obrátím.

Paní Zdenka na mě velice zapůsobila a její výklad byl nejlepší, který jsem v životě zatím podstoupila. Je velmi kamarádská, příjemná a vyrovnaná. Na otázky, které jsem jí kladla, odpovídala srozumitelně a až neskutečně mi to všechno dávalo smysl. Navíc jí všechno vycházelo podle skutečnosti. Vemi mě to překvapilo a zároveň zvedlo náladu. Moc mi pomohla a určitě k ní budu chodit nadále. Mohu všem tuto skvělou ženu jen doporučit! Děkuji.

Chci moc poděkovat za pomoc a podporu v mém nelehkém období, po odchodu mojí milované maminky na onen svět. Paní Zdenka mi ve svých odpovědích z výkladu karet vyložila a vysvětlila, proč k nahlému odchodu došlo, za což ji děkuji. Věřím, že to tak mělo být …..

Výkladu karet ve formě odpovědi na jednu otázku jsem využila teprve podruhé a v obou případech to bylo, když jsem potřebovala odpovědět na něco zásadního a pohnout se z místa. Zatím jsem s výkladem spokojená. První výklad výšel dle předpovědi, u druhého teprve uvidím. 

Zdenku Filipovou znám již delší dobu a mohu s jistotou říci, že se jedná o bytost upřímnou, nápomocnou, citlivou s vysokou intuici a napojením. Byla jsem u otevřeni jejího daru vykladu karet a mohu jen doporučit. 👍
Zdeni, jste skvělá na výklad karet, téměř vše, jak v minulosti, tak i v budoucnosti, vychází. K nikomu v tomto směru nemám důvěru jako ve vás. Za to moc děkuji.😘
Všem, kteří se hledají… Zdenka Filipova je kartářka, která umí, cítí, a dá Vám to, co potřebujete. Musíte věřit a poslouchat svou intuici… pak zvládnete vše, co Vám život chystá. Mam tě ráda, děláš toto poslaní dobře, srdcem a dělej to dál!❤️

Chtěla bych moc poděkovat za výklad. Musím říct, že mě moc překvapilo,jak jste vystihla moje pocity a myšlenky aniž bych Vám cokoliv o sobě řekla. Vlastně jste mě utvrdila v tom co cítím a jakou cestou se chci vydat. Upřímně by mě nenapadlo že můžeme být pocitově stejné.

Chtěla bych poděkovat za výklad. Bylo moc zajímavé, že jste mi řekla, že čekám chlapečka. A za týden jsem se dozvěděla od lékaře, že se nám chlapeček narodí. Vystihla jste co v sobě musím urovnat, abych mohla jít dál. Ukázala jste mi, že nic není nemožné.

Příběh Marušky

V životě potkáváme lidi, kteří jenom projdou kolem, lidi, kteří nám změní život, lidé co přijdou a zase odejdou a zapomeneme. Život nás učí, zkouší, každý máme svůj osud, jsou spatné i dobré dny. Ale když je těch spatných dnů více než jsme schopni unést, hledáme pomoc… v někom v něčem… i já mela víc spatných dnu a život mě přestal bavit, zdál se mi nespravedlivý a jako by šel proti mě, nevěděla dlouho jak z toho všeho ven, není podstatné proč, co a jak, každý trápení prožíváme po svém…když už jsem opravdu přestávala věřit, ze bude lip. Našla jsem něco co mi pomohlo, moje vnitřní já, intuice – začala ke mně mluvit. Vždy jsem věřila v něco, co je kolem nás, co nevidíme… díky kartám, které mi dávaly odpovědi na mé trápeni a samozřejmě člověkem, který se tomuto věnuje jsem otevřela další kapitolu svého života…

Mojí největší výhrou je… nalezla jsem k sobě lásku, respekt, pokoru… z tohoto člověka, kterého jsem náhodou poznala se postupně stal člověk, který mi je v srdci jako jeden z mála nejblíž… těžko se popisuje co cítím, nejde ani o přátelství, jako jakési propojeni, vnímaní, vcítění, důvěru…

Když je nejhůř, jsou tu pro mé karty a tzv. kartářka, která mi pomůže, poradí, nasměruje…. Já ti chci Zdeni touto cestou moc poděkovat, že jsi mě vždy vyslyšela, byla tady pro mě. Jsi pro mě andělem, který přisel ve správnou chvíli. Já jsem tady také pro tebe, vždy připravena pomoci.