Jak jsem se dostala k výkladu karet

Již dlouho mne zajímalo to tajemno, co za tím je… Jak někdo cizí může vědět, co Já právě prožívám, a co se v životě děje, když mne nikdy neviděl a nic o mé osobě a životním příběhu neslyšel.
Z počátku jsem chodila Já ke kartářce a vždy vše řekla naprosto přesně… Byla jsem úplně nadšená. Po několika letech jsem v práci potkala kamarádku, která se zabývala duchovním světem… A ta mne navedla na to, abych si koupila své první karty… Že Já mám dar vykládat karty a napojovat se na vesmír. Dlouho jsem to odkládala, protože Já jako Váha jsem váhavá a vše potřebuji pořádně promyslet.
Mé první karty byly KOUZELNÉ MAPY, v podstatě jsem je vzala do ruky a normálně se mnou začaly “komunikovat“ začaly se semnou “bavit“. Byla jsem nadšená.
Důležitá informace je také, že prvotně jsem měla vybrané přes internet úplně jiné karty a to Resonance zákona, ale jakmile jsem vstoupila do obchodu, vše se změnilo a já věděla, že volba bude jiná, protože jsem byla napojena na intuici a ta mne přivedla ke kartám, které jsem potřebovala.

Karty vykládám již deset let a mám pocit, že je to silnější a silnější. Mám větší a větší napojení.

Karty beru jako takovou berličku k tomu, abych věděla, co od života mám čekat a jak můžu změnit svůj život a své myšlení. Jak můžu vylepšit svůj život k tomu, abych žila lépe, šťastněji a v blahobytu.

Vše se také odvíjí od toho, jak jsme naladění… Zda pozitivně či negativně, vše jde změnit, protože všechno je to o nastavení mysli.

Zabývám se také konstelací a to znamená, že se dokážu napojit na kohokoliv, a sdělit, jak se cítí, jaký má náhled k Vám, co si o Vás myslí, jak smýšlí apod. Umím se napojit na Vás a povědět, jak se právě cítíte a co Vám Vaše tělo, duše chce říci.

Jsem nadšená z mé práce, protože si myslím, že každý z nás by měl dělat to, co ho baví a naplňuje. Já v mé práci vidím takové malé poslání. Vím, že Vám pomohu žít lepší život. Pokud samozřejmě Vy sami budete chtít, neboť já Vám můžu ukázat cestu, ale vy po ni musíte jít sami.

PROTOŽE NIKDO ZA VÁS NIC NEUDĚLÁ. POKUD NEBUDETE VY SAMI CHTÍT, JÁ SE BUDU MOCI ROZKRÁJET A NIC NEZMĚNÍM.
S láskou a úctou Vaše Zdenka

Co o mě říkají spokojení klienti?

Zdenku Filipovou znám již delší dobu a mohu s jistotou říci, že se jedná o bytost upřímnou, nápomocnou, citlivou s vysokou intuici a napojením. Byla jsem u otevřeni jejího daru vykladu karet a mohu jen doporučit. 👍

Martina

Výklad karet s konstelací

Zdeni, jste skvělá na výklad karet, téměř vše, jak v minulosti, tak i v budoucnosti, vychází. K nikomu v tomto směru nemám důvěru jako ve vás. Za to moc děkuji.😘

Radana

Výklad karet a konzultace