Proč se nám v životě děje zrovna určitá věc, které nerozumíme. Proč děláme rozhodnutí, které nechápe…

Protože děláme svým způsobem věci podle své intuice a ta intuice má smysl… Proto je pro nás tak intuice tak důležitá… Není tady pouze tak, ale z důvodu určitého porozumění…

Teď se mi poskládalo spoustu informací, které jsem dostala během týdne. A můžu vám říct, že vesmír to zařídí tak, že vám to dávkuje pěkně pomalu i když si myslíte pravý opak, tu zkušenost, tu bolest po kouskách a připraví vás na velkou ránu, na velké pochopení. 

Abyste pochopili, co to mělo znamenat, ta lekce od něho. Moc dobře víme, že se neustále učíme a zdokonalujeme, a že jakákoliv bolest nás posouvá dál a  dál, díky té bolesti si čistíme a řešíme své blízké, své okolí a hlavně to jak se stavíme v tomhle tom životě sami k sobě. 

Tady tohle to je asi největší lekce, aby jsme pochopili kdo jsme, proč to zažíváme, a co máme pochopit. 

Za mne opravdu náročný a těžký týden. 

A abych vám nastínila co řeším. Budu k vám otevřená. 

Je to pochopitelně zpracování smrti mé mámy. Je to opravdu náročný proces. A přemýšlela jsem proč jsem se přihlásila na výklad snů, když jsem si myslela, že budeme řešit pochopení snů. V podstatě jsem chtěla být více pro Vás. Mít širší záběr na více témat.  

Proč se nám dějí sny, nicméně řešíme archetypy matky, archetypy otce, 

archeytypy dětí, vládců, bohyně apod., a já jsem zjistila že to je pro mě neskutečně těžké téma. 

Ale zároveň posilující a vyživující pro můj současný růst. A když se mě můj lektor ptal , proč jsem zvolila zrovna jeho, tak jsem říká… chci pochopit sny… a ona mi na to řekl,,, ale máš asi špatný kurz… a já i tak věděla, že je vše jak má být a že jsem správně…

Sice neřešíme sny podle mých představ, ale tento kurz má pro mne úplně jiný dar, a to pochopit principy rodiny.

je neskutečné, že vše se děje tak jak má… a vše v ten pravý čas…

Takže pokud si někdy říkáte, proč to řeším a jaký to má důvod, věřte, že to má důvod a sakra je to pro nás důležité…

S bolestí a láskou Zdenka